Monety

Lombard

Możemy pochwalić się bogatym, dwudziestoletnim doświadczeniem pracy w branży, dzięki któremu potrafimy rzetelnie i uczciwie ocenić niemalże każdy przedmiot wartościowy. W przypadku niepewności, korzystamy z usług fachowych rzeczoznawców pomagających we właściwej ocenie wartości przedmiotu. Nasz lombard gwarantuje szybkie i bezpiecznie przeprowadzenie transakcji. Dbamy o naszych klientów, zachowując pełną dyskrecję. Przewidujemy rabaty dla stałych klientów i rozmaite, ciekawe i opłacalne promocje.

Przyjmowane przedmioty

Skupujemy m.in. sprzęt RTV i AGD, telefony, rozmaite monety, wszelkie wyroby złote, zegarki oraz urządzenia elektroniczne (takie jak m.in. tablety, laptopy czy komputery). Możemy przyjąć również samochody, skutery, rowery, a także profesjonalne maszyny budowlane i elektronarzędzia. To jedynie część przedmiotów, które przyjmujemy – wystarczy do nas zadzwonić jeśli chcesz pozostawić mniej standardowe rzeczy. Prowadzimy również sprzedaż wymienionych towarów.

Grono odbiorców

Przygotowana oferta dedykowana jest chociażby osobom, które nie posiadają zdolności kredytowej, a dzięki temu mogą szybko uzyskać niezbędne środki finansowe. Pomagamy także osobom, które potrzebują gotówki, a nie chcą brać pożyczek na bardzo niekorzystnych warunkach. Klienci naszego lombardu mogą być pewni elastycznych zasad, jakimi się kierujemy, a także dopasowywaniu ustaleń indywidualnie z każdym klientem zarówno w kontekście ceny przedmiotu i otrzymanej kwoty, jak i terminów odkupu czy spłaty zaciągniętych zobowiązań.

Dodatkowe informacje

W naszych placówkach w Skawinie oraz w Krakowie można nie tylko sprzedać własne przedmioty, ale także kupić sprzęt elektroniczny czy akcesoria kolekcjonerskie, które są dostępne w asortymencie na preferencyjnych warunkach. W ofercie lombardu są również samochody czy skutery, a także inne urządzenia mechaniczne. Szczegółowych informacji odnośnie do warunków usługi udzielamy za pomocą kontaktu telefonicznego. Zostawione przedmioty w lombardzie nasi klienci mogą odkupić za korzystną kwotę wykupu.

Nasze lombardy znajdują się na terenie Krakowa (na ulicach: Kalwaryjskiej, Wysłouchów i Starowiślnej) a także w Skawinie.

Pierścionki

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło