O nas

W życiu zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebuje się natychmiastowego zastrzyku gotówki. Nie zawsze można jednak w tym przypadku liczyć na znajomych czy rodzinę, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą większe sumy. Uzyskanie środków od banku może się zaś okazać niemożliwe ze względu na brak zdolności kredytowej. Tymczasem firmy oferujące pożyczki udzielają ich często na wysoki procent, co znacząco utrudnia spłatę należności. Dlatego nie jest to najlepsze rozwiązanie. Jak zatem legalnie uzyskać dodatkowe fundusze i to w szybki sposób oraz bez zbędnych formalności? Wszystko to zapewnia nasz lombard. Przyjmujemy różnego rodzaju przedmioty, zapewniając uczciwą i rzetelną wycenę. Można u nas sprzedać także kruszce oraz wymienić walutę. Dla wygody klientów posiadamy aż 3 oddziały w Krakowie oraz dodatkowo jeden w Skawinie. Krakowskie oddziały naszego lombardu znajdują się przy ulicach: Kalwaryjskiej, Starowiślnej oraz Wysłouchów, więc przede wszystkim zapraszamy mieszkańców dzielnic Podgórze, Kurdwanów i Stare Miasto

Prowadzony przez nas loombard to miejsce, w którym otrzymacie pieniądze natychmiast po zawarciu transakcji. Jej przeprowadzenie poprzedza dokładna ocena wartości przedmiotu. Posiłkujemy się przy niej wiedzą uzyskaną w trakcie ponad dwóch dekad działalności. Dbamy o obopólne zadowolenie z transakcji dlatego, kiedy nie jesteśmy pewni, co do wartości danego przedmiotu lub gdy zażyczy sobie tego klient, zwracamy się o pomoc do rzeczoznawców. Współpracujemy z fachowcami o wysokich kompetencjach, co daje gwarancje rzetelnej wyceny. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie przedmioty można u nas sprzedać i zakupić.

W naszym lombardzie mogą Państwo zastawić wiele różnych przedmiotów, między innymi elektronikę, rowery, numizmaty czy sprzęt AGD. Prowadzimy również skup biżuterii oraz złota. Przyjmujemy więc łańcuszki, bransoletki, sygnety, a także sztabki złota, nagrody okolicznościowe i inne przedmioty wykonane z tego szlachetnego kruszcu. Mogą Państwo także przynieść do nas pierścionki wykonane z innych materiałów, na przykład srebra. Oferujemy skup pierścionków zaręczynowych, który przyjmie zarówno nowe, jak i używane pierścionki.

Lombard
Kantor

Przy niemal każdym z naszych lombardów działa również kantor. Dzięki czemu w razie potrzeby mogą Państwo od ręki wymienić pozyskane fundusze na zagraniczną walutę. Z usług naszego kantoru mogą skorzystać również Polacy i obcokrajowcy chcący dokonać zamiany posiadanych dolarów, funtów czy euro na złotówki. Klientom zgłaszającym się do naszego kantoru zapewniamy zawsze aktualne ceny kupna i sprzedaż walut. Przewidzieliśmy także opcję wykonania transferu środków pieniężnych za granicę. Za przeprowadzenie tej procedury odpowiada firma Western Union. Daje to gwarancję szybkiego, a przede wszystkim bezpiecznego przesłania pieniędzy we wskazane miejsce.

Jeśli więc planują Państwo wyjazd zagraniczny bądź właśnie z niego wróciliście, zapraszamy do naszego kantoru, w którym wymienicie obce waluty. Możecie liczyć na nasze wysokiej jakości usługi zarówno jeśli chcecie wymienić dużą ilość gotówki, jak i w przypadku niewielkich kwot. Nie muszą już Państwo szukać kantoru, który oferuje najkorzystniejszą ofertę. Zapraszamy do nas, a z pewnością będziecie usatysfakcjonowani z naszych usług.

Zajmujemy się także skupem złota. Klientom zgłaszającym się do nas z przedmiotami wykonanymi z tego kruszcu proponujemy uczciwą wycenę, która bierze pod uwagę wagę kruszcu, ale także jego zawartość w stopie (próba złota). Wpływ na ostateczną ceną mają także aktualnie obowiązujące ceny złota. Nasza działalność w tym zakresie obejmuje również zakup biżuterii oraz wszelkich innych wyrobów wykonanych z metali szlachetnych. Podobnie jak w przypadku innych przedmiotów zapewniamy minimum formalności, wycenę rzeczoznawcy i gotówkę do ręki.

Skup złota

Dołożyliśmy starań, aby oferta naszego lombardu była możliwie najszersza i co za tym idzie, z jego usług mogło skorzystać jak najwięcej klientów. Dlatego też przyjmujemy zarówno drobne, jak i znacznie większe przedmioty. Skupujemy kamienie szlachetne i numizmatykę. Można się do nas zwrócić ze sprzętem elektronicznym, w tym urządzeniami RTV, AGD, komputerami, czy telefonami. Oprócz tego jesteśmy w stanie pomóc także osobom, chcącym uzyskać gotówkę pod zastaw roweru, samochodu, a nawet maszyn budowlanych i innego ciężkiego sprzętu. Wszystkim naszym klientom zapewniamy dogodne warunki zawarcia transakcji. Kwestie związane z terminem odkupu przedmiotów ustalamy zaś z nimi indywidualnie.

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do skupowania przedmiotów. W związku z prowadzoną działalnością posiadamy szeroki asortyment różnego rodzaju przedmiotów, które wystawiamy na sprzedaż. Daje to Państwu możliwość nabycia m.in. telewizora, aparatu lub monet do kolekcji w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło