Skup złota

złoto pr. 33395zł
złoto pr. 585172 zł
złoto pr. 750222zł
złoto pr. 999297zł

uwaga - ceny dotyczą tylko punktu przy ul. Kalwaryjskiej 75

W swoich punktach w Krakowie i Skawinie zajmujemy się skupem złota. Działamy szybko, pewnie i bezpiecznie. Wieloletnie doświadczenie, zdobyta wiedza oraz olbrzymie zaangażowanie sprawiają, że zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Każdy przedmiot wyceniamy indywidualnie. Cena końcowa uzależniona jest od wagi oraz rodzaju stosowanej próby. Największe kwoty zazwyczaj osiągane są w przypadku sztabek. Ponadto, opieramy się na aktualnych cenach rynków światowych. Dla stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty!

Co skupujemy?

W naszym skupie złota przyjmujemy wszystkie przedmioty z tego kruszcu! Do naszych punktów mogą Państwo oddać monety, nagrody okolicznościowe, a także różnej wielkości sztabki złota. Ponadto, zajmujemy się także skupem biżuterii. W przypadku wątpliwości odnośnie wartości któregokolwiek z przedmiotów zwracamy się po pomoc do doświadczonych, zawodowych rzeczoznawców.

Złoto

Rzetelna wycena, natychmiastowa płatność

W naszym skupie złota mogą mieć Państwo pewność rzetelnej i uczciwej wyceny. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a każdy przedmiot poddawany wnikliwej ocenie. Dbamy, by nasza współpraca przyniosła obopólne zadowolenie. Oferujemy najwyższe ceny! Skup złota to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego przypływu gotówki. U nas nie muszą Państwo czekać. Od ręki otrzymają Państwo należne wynagrodzenie.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło