Skup złotych pierścionków

Prowadzimy skup złotych pierścionków. U nas możesz sprzedać starą biżuterię, której już nie potrzebujesz. Skupujemy różne modele pierścionków – z brylantami lub bez nich, a także łączące dwa kolory złota (żółte i białe). Każdy produkt wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego masę, próbę kruszcu lub dodatkowe elementy, jak np. kamienie szlachetne.

 

Dlaczego warto odwiedzić skup złotych pierścionków?

Skup złotych pierścionków to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkiej sprzedaży wartościowych przedmiotów. U nas otrzymasz gotówkę od ręki – bezpośrednio w naszym punkcie w Krakowie lub Skawinie. To świetna opcja w sytuacji, gdy pilnie potrzebujesz pieniędzy. Co więcej, uzyskaną kwotę można od razu wymienić na inną walutę. Tuż obok lombardu znajduje się bowiem nasz kantor.

 

Wykonujemy profesjonalną wycenę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz kwotę adekwatną do rzeczywistej wartości przedmiotu. Jeśli mamy wątpliwości co do kruszcu, z którego wykonano pierścionek, lub zatopionego w nim kamienia, korzystamy z pomocy specjalistów. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Nasz lombard funkcjonuje zgodnie z obowiązującymi przepisami, jednocześnie ograniczając wymagane formalności do minimum.

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego skupu złotej biżuterii. Zakupione przed nas przedmioty prezentujemy na stronie internetowej, gdzie można kupić je w atrakcyjnych cenach. To sposób na dużą oszczędność, zwłaszcza w porównaniu z biżuterią prosto od jubilera.

 

Zapraszamy do kontaktu!

Jest 8 produktów.

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Filtry aktywne

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło