PIERŚCIENIOWA LAMPA BŁYSKOWA YONGNUO YN-24EX CANON

YonGnuo
799,00 zł
Brutto

Stan jak nowa otwarta  w celu sprawdzenia zawartośći

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wiadomość została wysłana pomyślnie.

ampa błyskowa macro YONGNUO YN-24EX [CANON]

kod produktu: YN24EX

Yongnuo YN24EX to zaawansowana lampa błyskowa zaprojektowana z myślą o makrofotografii. Złożona z centralnej jednostki sterującej oraz dwóch palników współpracuje z aparatami (lustrzankami) systemu Canon, umożliwiając pracę w trybie manualnym oraz TTL. Oferuje szereg użytecznych funkcji, takich jak kompensacja siły błysku (FEC), bracketing (FEB), blokada FEL czy synchronizacja na drugą kurtynę migawki (rear curtain sync). Bardzo dużym udogodnieniem jest także możliwość zróżnicowania mocy palników A i B.

W odróżnieniu od swoich poprzedniczek - YN14EX i YN14EX II - lampa YN24EX składa się nie z dwóch, ale trzech elementów. Najważniejsza zmiana dotyczy budowy palników. Podobnie jak w poprzednich modelach jednostka sterująca wyglądem przypomina klasyczną lampę reporterską wyposażoną w pomocniczy wyświetlacz LCD i jest montowana bezpośrednio w gorącej stopce aparatu. Za pomocą elastycznych, wytrzymałych kabli jest jednak połączona nie z jednym, ale z dwomaniezależnymipalnikami o prostokątnym kształcie. 

Analogicznie jak w modelach YN14EX i YN14EX II moc palników A i B może być regulowana niezależnie. Palniki można umieścić w profilowanych, ruchomych uchwytach znajdujących się na dołączonym do lampy pierścieniu. Sam pierścień zaś zamontować na obiektywie korzystając z jednego z czterechadapterów - 52 mm58 mm67 mm i 72 mm. Każdy palnik posiada mocowanie typu zimna stopkaoraz dodatkowy, żeński gwint montażowy 1/4 cala, który może posłużyć do umieszczenia ich np. na niewielkim statywie. Elastyczne kable o długości aż 90 cm umożliwiają wygodne dopasowanie lampy do różnych obiektywów. Pracę w trudnych warunkach oświetleniowych ułatwią diody LED, wspierające system autofocusa.

Yongnuo YN24EX zasilana jest czterema bateriami / akumulatorami typu AA (brak w zestawie). Posiada także gniazdo umożliwiające podłączenie dodatkowego zasilania zewnętrznego, zaś wbudowany port PC pozwoli na jej zdalne wyzwalanie za pomocą kabla synchronizacyjnego (brak w zestawie). Stopka i styki lampy zostały zabezpieczone gumową uszczelką przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jednostka sterująca posiada również blokadę Quick Lock zabezpieczającą ją przed niekontrolowanym wypięciem z sanek aparatu.

UWAGA! Do lamp systemowych zaleca się stosowanie akumulatorów, np. Eneloop. Korzystanie ze zwykłych baterii może spowodować jej niepoprawne działanie.

Cechy

 • Dwa tryby pracy – TTL / Manualny
 • Obsługa automatyki błysku w systemie Canon E-TTL
 • Temperatura barwowa błysku 5600 K
 • Regulacja mocy błysku: 1/128 – 1/1
 • Liczba przewodnia: - dla dwóch palników 24/79- dla jednego palnika 26/85 @ ISO 100
 • Precyzyjna korekta mocy co 1/3 EV
 • Zakres ruchu: - palniki pionowo: 180°- palniki horyzontalnie: 90°- mocowania palników na pierścieniu: 80°
 • Czas ładowania błysku – 3 s
 • Wbudowany port PC
 • Możliwość podłączenia zasilania zewnętrznego
 • Zasilanie: 4 × bateria/akumulator AA (brak w zestawie)
 • Wymiary: 175 × 105 × 106 mm (jednostka z palnikami)
 • Waga: 610 g (bez baterii)

W zestawie

Lampa błyskowa YONGNUO YN-24 EX

Pierścień do montażu palników na obiektywie

Adaptery montażowe: 52 mm, 58 mm, 67 mm, 72 mm

Futerał

YonGnuo
1 Przedmiot

Arkusz danych

Lombard i kantor
Starowiślna
Używane

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło